Kara Araçları Sigorta Eksperlerimiz

Cafer Yalçıntaş

Kurucu Ortak, Genel Müdür, Sigorta Eksperi

Tel: (312) 496 6020
cafer@candenizekspertiz.com.tr

Gazi Üniversitesi, Makine Mühendisliği bölümünden mezundur. 2008 yılı Kasım ayında Osman Ziman ile birlikte Candeniz Ekspertiz'i kurmuşlardır.

Duran Eren Kerim

Sigorta Eksperi

Tel: (312) 496 6020
eren@candenizekspertiz.com.tr

Gazi Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi bölümünden mezundur. 2012 Ocak ayından beri şirketimizde çalışmaktadır.

Uğur Çakıcı

Yönetmen

Tel: (312) 496 6020 / 142
ugur@candenizekspertiz.com.tr

Anadolu Üniversitesi, İşletme bölümünden mezundur. 2008 Kasım ayından beri şirketimizde çalışmaktadır.

Oto Dışı Branş Sigorta Eksperlerimiz

Didem Ziman

Kurucu Ortak, Genel Müdür, Sigorta Eksperi

Tel: (312) 496 6020
didemziman@candenizekspertiz.com.tr

Gazi Üniversitesi, Diş Hekimliği bölümünden mezundur. 2010 yılından beri şirketimizde çalışmaktadır.

Osman Ziman

Kurucu Ortak, Genel Müdür, Sigorta Eksperi

Tel: (312) 496 6020
osmanziman@candenizekspertiz.com.tr

Gazi Üniversitesi, Makine Mühendisliği bölümünden mezundur. 2008 yılı Kasım ayında Cafer Yalçıntaş ile birlikte Candeniz Ekspertiz'i kurmuşlardır.

Kara Araçları Dosya Sorumlularımız

Ahmet Eker

Oto Kaza Dosya Sorumlusu

Tel: (312) 496 6020 / 130
ahmeteker@candenizekspertiz.com.tr

Anadolu Üniversitesi, İşletme bölümünden mezundur. 2017 Eylül ayından beri şirketimizde çalışmaktadır.

Ercan Ziman

Oto Kaza Dosya Sorumlusu

Tel: (312) 496 6020 / 131
ercanziman@candenizekspertiz.com.tr

Lise mezunudur. 2008 Kasım ayından beri şirketimizde çalışmaktadır.

Erdi Tekmen

Oto Kaza Dosya Sorumlusu

Tel: (312) 496 6020 / 129
erdi@candenizekspertiz.com.tr

Dikmen Endüstiri Meslek Lisesinden mezundur. 2016 Kasım ayından beri şirketimizde çalışmaktadır.

Emre Aydoğan

Oto Kaza Dosya Sorumlusu

Tel: (312) 496 6020 / 134
emre@candenizekspertiz.com.tr

Ankara Üniversitesi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden mezundur. 2010 Mart ayından beri şirketimizde çalışmaktadır.

Feyyaz Sürücü

Oto Kaza Dosya Sorumlusu

Tel: (312) 496 6020 / 133
feyyaz@candenizekspertiz.com.tr

Atatürk Üniversitesi, Turizm Otelcilik bölümünden mezundur. 2011 Kasım ayından beri şirketimizde çalışmaktadır.

Gökhan Sürücü

Oto Kaza Evrak Takip

Tel: (312) 496 6020 / 116
gokhan@candenizekspertiz.com.tr

Anadolu Üniversitesi , İşletme bölümünden mezundur. 2008 Kasım ayından beri şirketimizde çalışmaktadır.

Mehmet Altun

Oto Kaza Dosya Sorumlusu

Tel: (312) 496 6020 / 145
mehmet@candenizekspertiz.com.tr

Adnan Menderes Üniversitesi, Bankacılık ve Sigortacılık bölümünden mezundur. 2015 Eylül ayından beri şirketimizde çalışmaktadır.

Oto Dışı Branş Dosya Sorumlularımız

Emre Acıelma

Oto Dışı – Yangın Dosya Sorumlusu

Tel: (312) 496 6020 / 117
emreacielma@candenizekspertiz.com.tr

Anadolu Üniversitesi, İşletme bölümünden mezundur. 2013 Ocak ayından beri şirketimizde çalışmaktadır.

Haydar Bayat

Oto Dışı – Yangın Dosya Sorumlusu

Tel: (312) 496 6020 / 121
haydar@candenizekspertiz.com.tr

Ankara Üniversitesi, Elektronik bölümünden mezundur. 2009 Haziran ayından beri şirketimizde çalışmaktadır.

Okan Baran

Mutabakatlı Kıymet Takdir ve Risk Analizi Dosya Sorumlusu

Tel: (312) 496 6020 / 115
okan@candenizekspertiz.com.tr

Ankara Üniversitesi, Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezundur. 2014 Eylül ayından beri şirketimizde çalışmaktadır.

Tansel Günay

Oto Dışı – Yangın Dosya Sorumlusu

Tel: (312) 496 6020 / 127
tansel@candenizekspertiz.com.tr

Anadolu Üniversitesi, İşletme bölümünden mezundur. 2008 Kasım ayından beri şirketimizde çalışmaktadır.

Hasar İhbar Koordinasyon

Burcu Başakın

Hasar İhbar Koordinasyonu

Tel: (312) 496 6020 / 111-113
burcu@candenizekspertiz.com.tr

Mehmet Rüştü Uzel Kimya Meslek Lisesinden mezundur. 2010 Mart ayından beri şirketimizde çalışmaktadır.

Selda Demiröz

Hasar İhbar Koordinasyonu

Tel: (312) 496 6020 / 112-114
selda@candenizekspertiz.com.tr

Anadolu Üniversitesi, Ulaslarasi İlişkiler bölümünden mezundur. 2016 Mayıs ayından beri şirketimizde çalışmaktadır.