Kadromuz

Cafer Yalçıntaş

Kurucu Ortak, Genel Müdür,Sigorta Eksperi
Tel: (312) 496 6020
cafer@candenizekspertiz.com.tr

Osman Ziman

Kurucu Ortak, Genel Müdür,Sigorta Eksperi
Tel: (312) 496 6020
osmanziman@candenizekspertiz.com.tr

Ercan Ziman

Oto Kaza Raportörü
Tel: (312) 496 6020 /120
ercanziman@candenizekspertiz.com.tr

Erkan Ziman

Oto Kaza Raportörü
Tel: (312) 496 6020 /129
erkan@candenizekspertiz.com.tr

Gökhan Sürücü

Evrak Takibi ve Tramer Kaydı
Tel: (312) 496 6020 /130
gokhan@candenizekspertiz.com.tr

Haydar Bayat

Raportör
Tel: (312) 496 6020 /119
haydar@candenizekspertiz.com.tr

Gülay Görgün

Sistem Giriş Oto Dışı Evrak Takip Raportör
Tel: (312) 496 6020 /112-114
gulay@candenizekspertiz.com.tr

Murat Yılmaz

Oto Kaza ve Oto Dışı Raportörü
Tel: (312) 496 6020 /134
murat@candenizekspertiz.com.tr

Talat Karadağ

Oto Kaza ve Oto Dışı Raportörü
Tel: (312) 496 6020 /133
talat@candenizekspertiz.com.tr

Tansel Günay

Oto Dışı Raportörü
Tel: (312) 496 6020 /117
tansel@candenizekspertiz.com.tr

Ahmet Canbaz

Oto Dışı Raportör
Tel: (312) 496 6020 /123
ahmet@candenizekspertiz.com.tr

Uğur Çakıcı

Raportör, Olay Yeri İnceleme,Onarım Kontrol
Tel: (312) 496 6020 /116
ugur@candenizekspertiz.com.tr

Gürhan Yüce

Oto Kaza Raportörü ve Parça Tedarik
Tel: (312) 496 6020 /121
gurhan@candenizekspertiz.com.tr

Hüseyin Özdemir

Raportör
Tel: (312) 496 6020 /129
ozdemir@candenizekspertiz.com.tr

Didem Ziman

Sigorta Eksperi
Tel: (312) 496 6020 /138
didemziman@candenizekspertiz.com.tr

Yılmaz Duman

Oto Evrak Takip
Tel: (312) 496 6020 /145
yılmazduman@candenizekspertiz.com.tr

Fevzi Yaşar

Parça Tedarik Oto Raportör
Tel: (312) 496 6020 /129
fevzi@candenizekspertiz.com.tr